לימודי הזרקות חומצה היאלורונית

אין ספק כי כיום אחד התחומים החמים ביותר בעולם האסתטיקה הוא תחום הזרקות חומרי המילוי, והחומצה היאלורונית בפרט. במרכז ללימודי רפואה אסתטית של ד"ר קרופניק תוכלו, ציבור הרופאים, ללמוד ולהשתלם בתחום זה ולפתוח לעצמכם שער לתחום תעסוקה מניב וחדשני.

מהי חומצה היאלורונית?

מדובר בחומצה הנמצאת באופן טבעי בגוף האדם ובעורו שמטרתה בעיקר מילוי קמטים והצערה של העור. החומצה מסייעת בשמירה על אלסטיות אזורים שונים, שמירת הלחות הקיימת בהם (שלה תפקיד חשוב לשמירה על מבנה העור באופן כללי) וכן, לעמידות התאים בפני שינויים שונים. לכן, השימוש בחומצה היאלורונית הינו בטוח וידידותי יותר, לעומת חומרי מילוי אחרים.

קורס לימוד הזרקות חומצה היאלורונית ממוקד

קורס הזרקת חומצה היאלורונית הוא אחד מן הקורסים לרופאים המבוקשים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. בשונה מתחום הכירורגיה הפלסטית (ששמור למעשה רק לרופאים הלומדים מראש את התחום ומתמחים בו), קורסים ברפואה אסתטית מיועדים לרופאים שסיימו את לימודיהם בתחומי הרפואה המגוונים, ומעוניינים לבחון תחומים נוספים. קורס הזרקות לרופאים מיועד להכשיר רופאים לביצוע הזרקות חומרים שונים וייעודיים, ובין היתר נלמד כיצד להזריק חומצה היאלורונית בצורה נכונה וזאת במטרה להצעיר, לעצב ולעכב את התפתחותם של קמטים וסימני זקנה בפנים או בגוף המטופלים.

מדוע כדאי ללמוד הזרקות חומצה היאלורונית?

תחום ההזרקות בכלל והזרקות החומצה ההיאלורונית בפרט, שינה כמעט לחלוטין את הגישה לטיפולים אסתטיים כפי שהיו נהוגים בעבר. ניתוחי כירורגיה פלסטית עדיין קיימים אמנם, אך טיפולי ההזרקות ללא ספק הנגישו אותם לציבור רחב יותר וצעיר יותר.

אחרי כמה זמן רואים תוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית?

לקוחות רבים תוהים אחרי כמה זמן ניתן לראות תוצאות של חומצה היאלורונית ומופתעים לגלות כי את התוצאה רואים מיד, תוך כדי הטיפול, דבר שמעלה משמעותית את ההתעניינות והביקוש.

להזרקות של חומצה היאלורונית כמה יתרונות בולטים:

  • הטיפול מהיר וממוקד אזור
  • הטיפול אינו פולשני ואיננו מצריך חתכים\תפרים וכמובן פרוצדורות עמוקות יותר
  • הטיפול כולל לרוב מעט מאוד תופעות לוואי, כמו אדמומיות או נפיחות מקומית

כל היתרונות הללו עבור המטופלים, העלו משמעותית את אחוז הפונים לטיפולים אסתטיים ובהתאם גם את מידת הביקוש לרופאים בתחום. יש לציין, כי מדובר בביקוש של נשים וגברים כאחד.

הרופאים המסיימים לימודים של הזרקות חומצה היאלורונית במרכז ללימודי רפואה אסתטית של ד"ר קרופניק, הם בראש ובראשונה רופאים וכאלו שלומדים את הטכניקות המתקדמות ביותר בתחום וזאת כדי להבטיח שהליך ההזרקה יבוצע בצורה הנכונה והטובה ביותר.

 כיצד ניתן להשתלב בענף לאחר סיום הקורס לימוד הזרקות חומצה היאלורונית?

כיום ניתן לבצע מילוי ועיבוי של שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית, לטפל בקמטי הבעה בין הגבות ובמצח וכדומה. רופאים שלומדים הזרקות חומצה היאלורונית, יכולים לבחור לפתוח קליניקה משלהם, להשתלב בקליניקה פרטית לטיפולים אסתטיים, או לשלב את הטיפולים בקליניקה הקיימת. בכל מקרה, קורס ללימוד הזרקות חומצה היאלורונית לרופאים יכול לפתוח לכם פתח לתחום חדש, מניב ומסקרן. נציין כי קיימים רופאים רבים אשר במהלך השנים, בחרו לצמצם את העבודה בתחום ההתמחות המקורי שלהם לטובת עבודה בתחום הרפואה האסתטית, בשל האתגר והאפשרויות הכלכליות שהתחום מניב.

כמה אפשר להרוויח מהזרקות חומצה היאלורונית?

מי שעבר את הקורס ללימוד הזרקות חומצה היאלורונית למילוי קמטים, יכול להרוויח סכומי כסף גבוהים מאוד במינימום מאמץ. התהליך פשוט ומהיר המאפשר לרופאים לבצע מס' רב של טיפולים בהזרקות של חומצה היאלורונית במינימום סיכון ובפרק זמן קצר. בכל הקור להזרקות חומצה היאלורונית, מחירים של ההזרקות נעים בין כמה מאות שקלים לאלף שקל וצפונה (תלוי באזור הטיפול), כך שמספיק לעבוד יום בשבוע כדי לייצר הכנסה גבוהה מאוד בחודש. מחיר קטן לשלם בשביל רווחה כלכלית עתידית.

מדובר באחד מהתחומים הרווחיים ביותר בתחום הרפואה ובתחום רפואה אסתטית בפרט.

קורס הזרקות במרכז ללימודי רפואה אסתטית של ד"ר קרופניק

במרכז ללימודי רפואה אסתטית של קרופניק, במסגרת תוכנית הלימודים של הקורס ללימודי הזרקות, לומדים בין היתר כיצד למלא ולהעלים קמטים בעזרת hyaluronic acid וכן את כל מה שצריך וחייב לדעת אודות החומצה ההיאלורונית: אילו סוגים קיימים, אילו טכניקות של הזרקה מתאימות לכל מקרה, וכדומה. הלימודים מועברים ע"י רופאים מהשורה הראשונה בתחום הרפואה האסתטית, המעודכנים בחידושים האחרונים וזאת עם מס' רב של שנות ניסיון בהוראה.

אם אתם עוסקים ברפואה ומעוניינים להרחיב את האופקים ולהירשם לקורס הזרקות ממרכז לימודים מוביל בתחום הרפואה האסתטית, צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים ועדכון לגבי מחזור לימודים קרוב.